تمامی دسته بندی ها

راه اندازی کویل اواپراتور

راه اندازی کویل اواپراتور نقش اصلی اواپراتور خنک کردن فضای اطراف است. این دستگاه ترکیبی از لوله و باله است. گاز مبرد در دو فاز وارد کویل اواپراتور می شود و گرما را از محیط اطراف دریافت می کند و باعث خنک شدن می شود. مبدل انبساط مستقیم گرمای پره ها و لوله مسی 3.8 را جذب می کند که مایع مبرد را به گاز تبدیل می کند. اگر سیم پیچ اواپراتور به کار خود ادامه دهد، گاز مبرد وارد کمپرسور شده و سیکل تبرید کامل می شود. یک اواپراتور در محفظه یخچال تعبیه شده و برای خنک سازی داخل آن استفاده می شود. از دیگر کاربردهای کویل اواپراتور به عنوان مبدل حرارتی برودتی می توان به استفاده از آنها در صنایع غذایی و کارخانه های نوشابه اشاره کرد.

قیمت خرید کویل اواپراتور

به دلیل تغییرات بسیار بالای قیمت کویل اواپراتور بازار کشور، قیمت کویل اواپراتور ثابت نیست، همیشه متغیر است. با این حال، دو عامل بسیار موثر وجود دارد که می تواند هزینه مبدل انبساط مستقیم را تعیین کند. این پارامترها شامل نوع باله (صنعتی یا معمولی) و قطر لوله (3.8 / 5.8 / 3.4 / 1.2) می باشد. برای مشاوره بیشتر قیمت کویل اواپراتور با کارشناسان فنی شرکت پارس تهویه تماس حاصل فرمایید.

کویل DX 

در هوای سرد معمولا دمای هوای فضا را حدود 20 تا 28 درجه سانتیگراد در نظر می گیرند. به دلیل این شرایط دمایی، در عمل مشاهده می شود که خطر خنک شدن هوا روی سیم کویل DX وجود ندارد. بنابراین این نوع کویل اواپراتور انعطاف پذیری بیشتری نسبت به سایر کویل اواپراتور روفتاپ پکیج دارد.


سوالات متداول در خصوص سایت کویل کندانسور

بهترین تولید کننده کویل اواپراتور کدام شرکت است؟

بهترین تولید کننده اواپراتور شرکت پارس تهویه مهر ایرانیان است که با بیش از یک دهه تجربه بالایی در این زمینه دارد.

قیمت کویل اواپراتور چقدر است؟

قیمت اواپراتور بسته به ظرفیت آن متفاوت است شما می توانید با مشاوران شرکت پارس تهویه مهرایرانیان تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی بالا را در اینجا بنویسید :