تمامی دسته بندی ها

راه اندازی کویل کندانسور

راه اندازی کویل کندانسور در ابتدا ساخت و ساز شامل محاسبات و موارد طراحی می ششود و در نهایت طرح طراحی به مرحله تولید می رسد. ساخت کویل های خازن مسی یک فرآیند طولانی مدت است و شما باید زمان مناسبی را برای ساخت خازن های با کیفیت بالا اختصاص دهید. آنها در فشار سیال بالا کار می کنند و نسبت به سایر تجهیزات حساس تر هستند. فشار و حرکت آبگرم در کویل بر عملکرد و نوع ساختار دستگاه تأثیر می گذارد. با افزایش فشار، کویل آبگرم افزایش می یابد و تعداد ردیف های خازن افزایش می یابد. همچنین برای سازه، آیتم محاسبه دلتا باید در نظر گرفته شود زیرا اندازه دستگاه با افزایش اختلاف دما افزایش می یابد. شرکت کویل تهویه DX توسط مهندسین مجرب طراحی و توسط ماشین آلات اتوماتیک تولید می شود.

انواع کویل کندانسور

کندانسور یا چگالنده در قسمت یونیت های خارجی بیشتر سیستم های تهویه مطبوع حضور دارد.

کویل کندانسور که نوعی از مبدل حرارتی پره ای می باشد در یونیت خارجی بیشتر سیستم های تهویه مطبوع و جود دارد برای مثال می توان به مینی چیلر ، چیلر ، روفتاپ پکیچ ، هواساز ، یونیت خارجی داکت اسپلیت ، کندانسور یونیت و… اشاره کرد.
کویل های کندانسور گونه و شکل های متفاوتی دارند از جمله:

راهنمای خرید کویل کندانسور

کویل کندانسور سیم پیچی است که بار و فشار حرارتی سیکل تبرید را توسط کندانسور هوا به فضای باز و محیط آزاد می کند که در واقع حاصل فعالیت اواپراتور و کمپرسور است. خنک کردن گاز خنک کننده فقط با کندانسور امکان پذیر است تا فرآیند خنک سازی به درستی انجام شود. کویل از لوله مسی با پره های آلومینیومی مناسب برای سیستم های خنک کننده هوا ساخته شده است. این دستگاه که معمولا به عنوان کندانسور هوا یا خنک کننده خشک نامیده می شود، جایگاه ویژه ای در سیستم انجماد دارد.


سوالات متداول در خصوص سایت کویل کندانسور

بهترین تولید کننده کویل کندانسور کدام شرکت است؟

بهترین تولید کننده کندانسور شرکت پارس تهویه مهر ایرانیان است که با بیش از یک دهه تجربه بالایی در این زمینه دارد.

قیمت کویل کندانسور چقدر است؟

قیمت کندانسور بسته به ظرفیت آن متفاوت است شما می توانید با مشاوران شرکت پارس تهویه مهرایرانیان تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی بالا را در اینجا بنویسید :